(097)27-47-466
(066)66-25-270
Пн-вс:

08:00 - 18:00

Сітка протимоскітна (леска)

  Москітна сітка ефективна  при захисті альтанок, веранд і терас на заміських ділянках. Вона не перешкоджає проникненню світла і тепла сонячних променів, але в той же час пом'якшує їх дію, не дає з'явитися сонячним опікам навіть на ніжній дитячій шкірі. Завдяки можливості вибору кольорів наші клієнти можуть підібрати продукцію, яка повністю відповідає екстер'єру заміського ділянки.


Розмір осередків не дозволить проникнути в кімнати навіть дрібним комахам. Одночасно з цим наша продукція буде нести і інші захисні функції - наприклад, запобіжить випадання з вікна домашніх вихованців.

Москітні сітки: інші можливості застосування

У присадибному господарстві літня пора означає дозрівання ягід, фруктів і овочів, що підлягають негайній обробці. Частина з них дбайливі господарі засушують, тим самим зберігаючи левову частку вітамінів і мінеральних речовин.

Москітні сітки, натягнуті на похилі рами, являють собою відмінний пристрій для сушки - ніщо не перешкоджає циркуляції повітря, необхідної за технологією. Вдалим рішенням буде і використання даного виду продукції для захисту водойм. З настанням осені починається листопад, вітер постійно піднімає пил і дрібне сміття. Москітна сітка, натягнута над водою, охороняє водойму від забруднення, з настанням тепла вона разом зі сміттям буде видалена, а декоративний ставок уникне замулювання і цвітіння води. До речі, такий захист оберігає водойму від промерзання, що особливо важливо, якщо в ньому живуть риби.